İSTANBUL
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat ve Başsağlığı
İlçemiz Yeni Levent Anadolu Lisesi ve Erhan Gedikbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesinde idarecilik yapan Zincirlikuyu İSOV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Atilla Altuntaş'ın vefat haberini derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz. Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve eğitim camiasına başsağlığı diliyoruz.![Vefat ve Başsağlığı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/29212242_9B8660E4-ABD9-4FAC-BD43-43ABA90023AE.jpg)