İSTANBUL
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SEMİNER DÖNEMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
17,18,19 Kasım ÖGO başvurularımız devam etmektedir. Talepler doğrultusunda öğretmenlerimizin 3. etkinliği (seminer ya da atölye) seçebilmeleri için kontenjanlar güncellenmiştir! Öğretmenlerimizin ivedilikle 3. etkinlik seçme işlemlerini yapmaları ve tüm öğretmenlerimizin mağduriyet yaşamamaları için seçtikleri eğitimlerin sistemde görünüp görünmediğini kontrol etmeleri gerekmektedir.![SEMİNER DÖNEMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU](/meb_iys_dosyalar/2020_11/11112629_meb_e_online_seminer_cagrisi_vaka_sayilarindaki_artislar_dikkate_alinmali_h106553_48212.jpg)