İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn.Nesrin Kakırman' ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı..

Müdürümüz Sn.Nesrin Kakırman' ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı..

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul ettiği ve Öğretmenler Günü olarak kutladığımız bu anlamlı günde; ülkemizin dört bir yanında vazifelerini hakkıyla ifa eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

 

        Medeniyet ve kültürümüzü inşa etmek, nesillerimizi yetiştirmek gibi sorumluluğu ağır ve başka hiçbir meslekle kıyaslanamayacak kadar kutsal bir mesleğe sahip olan öğretmenlerimiz eğitim sistemimizin en asli unsurunu oluşturmaktadır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de belirttiği gibi "Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır."

 

        Bu duygu ve düşüncelerle Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği bu anlamlı günde, emekli öğretmenlerimize sağlık ve huzur dolu günler diliyor, şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

 

 

Nesrin KAKIRMAN

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.