Müdürümüz Sn.Nesrin Kakırman' ın 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı...
![Müdürümüz Sn.Nesrin Kakırman' ın 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2019_09/09095144_11.jpg)
"Temel insan haklarının korunmasına dair birçok uluslararası sözleşmenin kaynağını teşkil eden, insanlık tarihinin önemli kilometre taşlarından biri olan Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi´nin kabul edilişinin 73. yılında başta mazlumlar ve mağdurlar olmak üzere tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor,aziz milletimizin ve tüm dünya toplumlarının 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü´nü tebrik ediyorum."
Nesrin Kakırman
Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü