İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun Ramazan Bayramı Mesajı..

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun Ramazan Bayramı Mesajı..

Bayramlar küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, milletimizin kaynaştığı, insani değerlerimizin sevgi, saygı, birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde şekillendiği önemli ve güzel günlerdir.
Kültürümüzün mayasını oluşturan sevgi ve hoşgörü kavramları özellikle de bayramlarda karşılığını ziyadesiyle bulmaktadır. Dolayısıyla bu günler kardeşlik ve dostluk ilişkilerini güçlendirilmesine ve bütün engelleri ortadan kaldırarak kardeşlik bağının oluşmasına vesile olmaktadır. Dolayısıyla sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem arz ettiği bu hususi günleri en iyi bir şekilde değerlendirmenin gayreti içinde olmamız gerektiği inancını taşımaktayız.

Bu vesileyle aziz milletimizin "Ramazan Bayramı"nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Özcan TÜRKOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.