İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun 2021-2022 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun 2021-2022 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim ve Değerli Velilerimiz,   2021-2022 eğitim öğretim yılını resmen tamamlamış bulunmaktayız.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Salgınla mücadele kapsamında gerek uzaktan gerekse yüz yüze eğitiminizi büyük bir azim göstererek sürdürdünüz. Bu süreçte eğitim hayatınızda uzaktan eğitim yöntemiyle göstermiş olduğunuz performansınızla çok farklı bir tecrübeyi edinmiş bulunmaktasınız. Bu tecrübe sayesinde dersleriniz ile ilgili olarak hem güçlü ve zayıf yönlerinizi tespit edebilecek hem de geleceğe dair hedeflerinizin planlamasını yapmış olabileceksiniz. Unutmayın ki; koşullar ne olursa olsun 21. yüzyılın gereksinimleri arasında da yer alan kendini gerçekleştirmiş, özgüveni yüksek, sorgulayan, öz değerlendirme kabiliyetine erişmiş, tasarlayan  ve üreten bireyler olmanız ülkemizin teminatı olan sizlerden en büyük beklentilerimiz arasında yer almaktadır. Tüm bu donanımlarla kendinizi yetiştirip gelecek kuşaklara ülkemizin tüm değerlerini aktarabilecek vizyonu taşıdığınızdan şüphe duymuyoruz. Sevgili gençler, bu zaman diliminde kendinizi keşfedip potansiyelinizin en üst zirvesine çıkmanız, gelecek yılki altyapınızı da aynı zamanda inşa etmenize vesile olacaktır.

Geleceğimiz için büyük önem taşıdığınızı unutmayınız. Hepinizi gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

Değerli Öğretmenim;

Ülkemizin teminatı sevgili yavrularımızın geleceğe hazırlanmasında en büyük emek hiç kuşkusuz sizlere aittir. Özellikle de salgın önlemleri kapsamında uzaktan eğitim modeliyle öğrencilerimize ulaştığınız bu süreçte üstün çaba ve emeğinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz. Bu kutsî yolda sizlerle yürümekten duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha ifade etmek isteriz. Unutmayalım ki harcadığımız çaba ve emek, geleceğe bırakacağımız en büyük miras olacaktır.

Kıymetli Velilerimiz;

Bizlere emanet ettiğiniz, sevgili yavrularınızı en iyi şekilde yetiştirebilmenin gayreti içindeyiz. Günümüzün eğitim anlayışı tek yönlü olmayıp kendini çok yönlü bir merkeze alan dinamik bir yapı içinde daima hareket eder vaziyettedir. Her alanda ve anlamda tüm sorumluluklarımızı sizlerle paylaşarak eğitim davasına hizmet etmeye devam etmekteyiz. Evlatlarımıza layık olan anlayışı hakim kılarak özellikle de yavrularımızın sağlığını ön planda tutarak onları sahiplendiğimizi unutmayınız. Çocuğunuzun başarısından duyduğunuz mutluluk kadar, başarısızlığında da sorumluluğumuzun ve payımızın bulunduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize şükranlarımızı sunarız.

Özcan Türkoğlu

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.