İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın LGS Mesajı...

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın LGS Mesajı...

Sevgili Meslektaşım;
Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid 19 virüsünün, hayatın her alanında olduğu gibi, eğitim alanındaki etkilerini de hep birlikte yaşamaktayız. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda sağlık risklerini minimize etmek adına uzaktan eğitim çalışmalarınızı büyük bir özveri ile evlerinizden sürdürmektesiniz.
Eğitim camiası olarak, okul performansını bu kadar etkileyen dışsal bir faktörün eğitimdeki etkilerini azaltmak ve içinde bulunduğumuz sürecin üstesinden gelmek gibi bu hayati sorumluluğu hep birlikte üstlenmiş bulunmaktayız. İçinde bulunduğumuz bu zorlu sınavı hep birlikte güçlü bir dayanışma ile atlatacağız. Yine inanıyorum ki geleceğimizi emanet edeceğimiz biricik yavrularımız da son derece önemli bir sınav olan LGS'yi en güzel bir şekilde sizlerin desteği ile atlatacaktır. Geleceğimiz olan evlatlarımız; her dönemde olduğu gibi yine sizlere  emanet olacaktır. Bu kıymetli emanete hep birlikte sahip çıkmak adına LGS'de görev almanız konusunda önemli bir ricam olacaktır. Her dönemde olduğu gibi bizlere sonsuz destek veren siz sevgili meslektaşlarıma şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve muhabbetle..

 *Nesrin Kakırman
İlçe Milli Eğitim Müdürü*

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.