İSTANBUL
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönemi Açılış Mesajı..
"2021-2022 Eğitim/Öğretim yılı II. Döneminde okullarımızda yeniden öğrencilerimizle buluşan tüm öğretmenlerimize sağlıklı, verimli ve başarılı bir eğitim- öğretim yılı dileğiyle, 2021-2022 Eğitim/Öğretim yılı II. döneminin ülkemize, ilçemize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum."![Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönemi Açılış Mesajı..](/meb_iys_dosyalar/2021_11/23194755_5E6183D6-1552-488D-B018-8A471B5E47D3.jpg)