İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Sonu Mesajı...

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Sonu Mesajı...

2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarısını 17 Ocak 2020 Cuma günü itibariyle tamamlamış bulunmaktayız.

Ülke geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin  sağlıklı, huzurlu, çevresine duyarlı, çözüm odaklı, sorumluluk bilincine ve manevi değerlerine sahip bireyler olması için bir dönem boyunca eğitim camiası olarak yoğun bir gayretin içinde olduk.

Geride bıraktığımız birinci yarıyıl döneminde geleceğimize yön verecek çocuklarımızın yarınlara daha iyi ve sağlıklı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösteren değerli yöneticilerimize, kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimiz ile sevgili öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Unutmayalım ki öğrencilerimizin almış olduğu karneler başarı veya başarısızlık göstergesi değil aksine güçlü ve zayıf yönlerini görme aracı olarak değerlendirilmelidir. Bu kapsamda öğrencilerimize kendilerini keşfedebilecekleri güzel ve verimli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.

Geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımız için eğitimde tek yürek olarak okul ve kurumlarımızda yönetici, öğretmen ve personelimiz ile öğrencilerimize daha nitelikli ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaların başarılı sonuçlar vereceğine yürekten inanıyorum.

Bu düşünceler ışığında bir dönem boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalardan dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir tatil geçirmeleri dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Nesrin Kakırman
Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.