İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sedat IŞIK'ın göreve başlama mesajı..

Müdürümüz Sedat IŞIK, Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Müdürümüz Sedat IŞIK'ın göreve başlama mesajı..

5 Ekim 2023 tarihi itibariyle Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin'e ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Mücahit Yentür'e öncelikle şükranlarımı arz ediyorum.

"Sultanlar şehri aziz İstanbul'un en önemli eğitim merkezlerinden olan Beşiktaş'a hizmet edecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayım. Üzerimizdeki bu vazifenin hassasiyetinin ve bizlere yüklediği sorumluluğun bilinciyle, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için paydaşlarımızla birlikte bütün gücümüzle, iş birliği ve eşgüdüm içerisinde çalışacağız. Eğitimde yeniliklere açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak, sürdürülebilir kalitenin oluşturulması büyük önem taşımaktadır. "Türkiye Yüzyılını"nda öğrencilerimizi "kökü mazide olan ati" anlayışı ile değerlerine bağlı, ne istediğini bilen, geniş ufuklu, azimli, donanımlı, çalışkan bireyler olarak geleceğe hazırlayacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

İstanbul'un en kadim ve eşsiz semtlerinden biri olan Beşiktaş'ta, bütün çalışma arkadaşlarımızla var olan başarının hep bir adım ötesine taşımak üzere canla başla çalışacağız.

 Bu duygularla vazifeme başlarken görevi devraldığım İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Özcan TÜRKOĞLU başta olmak üzere eğitime değer katan yönetici, öğretmen ve personelimize bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunar, geleceğimizin teminatı olan değerli öğrencilerimize başarılar dilerim.

 

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.