İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEDAT IŞIK'IN İKİNCİ DÖNEM MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEDAT IŞIK'IN İKİNCİ DÖNEM MESAJI

Değerli Eğitim Ailem;

2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine başlarken, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Eğitimin tüm paydaşları adına taze bir başlangıç yapacak olmamızın mutluluğu ile öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin dinlenip yenilendiği yarıyıl tatilinden sonra, okullarımızda eğitime kaldığımız yerden devam edecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Geçmiş deneyimlerimizden ders çıkararak, daha da ileriye yol alma sorumluluğuyla umutlarımızı, hedeflerimizi ve başarılarımızı bir araya getireceğimiz bir dönem olacak. Her çocuğumuzun aynı nitelikte ve kalitede eğitim almasını sağlamak üzere seferberliğimizi sürdüreceğiz.

Eğitim hiç bitmeyen bir yolculuk. Bizler, eğitim yolculuğundaki faaliyetlerimizi şartlar ne olursa olsun elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak gerçekleştirmeye çabalıyoruz.

Bakanlığımızın Türkiye Yüzyılı vizyonu ile yol haritamızı belirlerken evlatlarımızı yetiştiren fedakâr öğretmenlerimizin gayreti ve her adımda bizleri destekleyen velilerimizin özverisiyle geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin ilimiz ve ülkemiz adına başarılarına yenilerini ekleyeceğine inanıyoruz.

Öğrenmekten keyif alan bir nesil yetiştirmek için yeni dönemde de bünyemizdeki tüm kurumlarımızla birlikte daha nitelikli bir eğitim ortamı sunma çalışmalarımızı sürdürecek, geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Değerli meslektaşlarım, bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakârlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür eder; eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi dilerim.

2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi tüm ülkemize hayırlı olsun.

 Sedat IŞIK                    

Beşiktaş İlçe Miil Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.