İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman´ın Yıl Sonu Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman 2018-2019 yeğitim-öğretim yılının sona ermesi münasebeti ile öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize bir mesaj yayınlamıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman´ın Yıl Sonu Tatili Mesajı

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim ve Değerli Velilerimiz,   2018-2019 eğitim öğretim yılını bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bugün alınan karne bir yıl boyunca eğitim hayatınızda göstermiş olduğunuz performanslarınızın da aynı zamanda bir değerlendirilmesi olacaktır. Karne sayesinde dersleriniz ile ilgili olarak hem güçlü ve zayıf yönlerinizi tespit edebilecek hem de geleceğe dair hedeflerinizin planlamasını yapmış olabileceksiniz. 21.yüzyılın gereksinimleri arasında da yer alan kendini gerçekleştirmiş, özgüveni yüksek, sorgulayan, öz değerlendirme kabiliyetine erişmiş, tasarlayan  ve üreten bireyler olmanız ülkemizin teminatı olan sizlerden en büyük beklentilerimiz arasında yer almaktadır. Tüm bu donanımlarla kendinizi yetiştirip gelecek kuşaklara ülkemizin tüm değerlerini aktarabilecek vizyonu taşıdığınızdan şüphe duymuyoruz. Sevgili gençler, yaz tatilinin aynı zamanda kendinizi her anlamda gerçekleştirebilecek fırsatı içinde barındırdığını hatırlatmak isteriz. Bu zaman diliminde kendinizi keşfedip potansiyelinizin en üst zirvesine çıkmanız, gelecek yılki altyapınızı da aynı zamanda inşa etmenize vesile olacaktır.

Geleceğimiz için büyük önem taşıdığınızı unutmayınız. Hepinizi gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Değerli Öğretmenim;

Ülkemizin teminatı sevgili yavrularımızın geleceğe hazırlanmasında en büyük emek hiç kuşkusuz sizlere aittir. Üstün çaba ve emeğinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz. Bu kutsî yolda sizlerle yürümekten duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha ifade etmek isteriz. Unutmayalım ki harcadığımız çaba ve emek, geleceğe bırakacağımız en büyük miras olacaktır.

 

Kıymetli Velilerimiz;

Bizlere emanet ettiğiniz, sevgili yavrularınızı en iyi şekilde yetiştirebilmenin gayreti içindeyiz. Günümüzün eğitim anlayışı tek yönlü olmayıp kendini çok yönlü bir merkeze alan dinamik bir yapı içinde daima hareket eder vaziyettedir. Her alanda ve anlamda tüm sorumluluklarımızı sizlerle paylaşarak eğitim davasına hizmet etmeye devam etmekteyiz. Evlatlarımıza layık olan anlayışı hakim kılarak onları sahiplendiğimizi unutmayınız. Çocuğunuzun başarısından duyduğunuz mutluluk kadar, başarısızlığında da sorumluluğumuzun ve payımızın bulunduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize şükranlarımızı sunarız.

İyi tatiller Diliyorum

Nesrin KAKIRMAN

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.