İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman, 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

  2021- 2022 eğitim-öğretim yılının ilk yarısını 21 Ocak 2022 Cuma günü itibariyle tamamlamış bulunmaktayız.

 

  Geleceğimizin teminatı, en kıymetli varlığımız çocuklarımızın  bedenen ve ruhen sağlıklı, çevresine duyarlı, evrensel değerlere saygılı, farkındalığı yüksek, çözüm odaklı, sorumluluk bilincine ve manevi değerlerine sahip bireyler olması için bir dönem boyunca eğitim camiası olarak pandeminin getirdiği tüm olumsuzluklara rağmen yoğun bir gayret içerisinde olduk. 

 

  Geride bıraktığımız birinci yarıyıl döneminde geleceğimize yön verecek çocuklarımızın yarınlara daha iyi ve sağlıklı hazırlanmaları için gerek yüz yüze gerekse uzaktan eğitim sürecinde ellerinden gelen tüm gayret ve fedakârlığı gösteren değerli yöneticilerimize, kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimiz ile sevgili öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

 

  Değerli eğitimci büyüğümüz Doğan Cüceloğlu'nun sıkça söylediği ve bizim de kendimize şiar edindiğimiz Afrika atasözü "Bir çocuğu bir köy büyütür" sözünden hareketle çocuklarımızın sevdikleriyle, doğayla ve hayvanlarla bolca vakit geçirecekleri, yeni keşiflerde bulunacakları, ekrana uzak, kitaba yakın güzel ve verimli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.

 

Nesrin Kakırman

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yıldız Mahallesi Çırağan Cad. No 30 34349 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28,0212 325 4943,0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.