İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sedat IŞIK'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sedat IŞIK'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Eğitim Camiamızın Saygıdeğer Mensupları, Kıymetli Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler,

Manevi coşkunun, sevgi ve saygının en yüce değerlere dönüştüğü, varlık sahibi olanların yokluk içinde olanları daha iyi anladığı, birlik ve beraberliğin en güçlü hissedildiği, Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken, sevinç, umut ve dayanışma dolu yeni bir döneme adım atıyoruz.

Ramazan Bayramı'nın engin manevi atmosferi, kalplerimizi birleştirirken, bizlere bir kez daha toplumsal değerlerimizi hatırlatıyor. Bayramlar, gönüllerin kazanıldığı, sevgi, dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlendiği özel zaman dilimleridir.

Bu müstesna günlerde, milletçe barış, kardeşlik ve bereketin tadını doyasıya çıkararak, bir arada olmanın ve birlikte hareket etmenin huzurunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı'nın sevincinin, özellikle çocuklarımızın yüzlerinde tebessümlerle taçlanırken, tüm evlerimize neşe ve mutluluk getirmesi en büyük temennimizdir. Yine dilerim ki bu tebessümü artık dünyadaki tüm çocukların yüzünde görürüz.

Bu vesileyle, Ramazan Bayramı'nın tüm İslam âlemine ve insanlığa barış, esenlik ve sağlık getirmesini diler, eğitim camiamızın her bir üyesinin ve aziz milletimizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Sevgiyle,

 

SEDAT IŞIK                           

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü        

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.