İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sedat IŞIK'ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sedat IŞIK'ın Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar; insanların aralarındaki kırgınlıkları silip, birbirlerine kucak açtıkları, sevgi ve hoşgörünün en güzel şekilde sergilendiği nadir zaman dilimleridir.

Bayramlar; millî ve dinî duyguların, örf ve âdetlerin, inançların ve kültürel mirasın yaşatıldığı, toplumsal dayanışmanın ve millet olma şuurunun en güçlü hissedildiği kutlu günlerdir.

Maneviyatın engin derinliklerinden beslenerek, bir kez daha Kurban Bayramı'nın kutlu atmosferine kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz. Bayram, ruhumuzu bir nehir gibi besleyip, sevgiyle coşturarak, kalplerimizi birleştirip, manevi hazinelerle donatıyor.

İnsanların içlerindeki samimiyetin, sevginin ve paylaşmanın en derin hissedildiği bu müstesna günlerde, yoksullara el uzatmak, yalnızlara dost olmak, çocukların yüzünü güldürmek, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek, insanlığın en yüce vazifelerindendir. Bir gülüşün, bir selamın, bir paylaşımın ne büyük mutluluklar yarattığını unutmayalım.

Kurban Bayramı'nın manevi ikliminde birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek, dualarımızı yükseltelim. Ruhlarımızı sevgiyle, hoşgörüyle ve barışla doldurarak, bu kutlu günlerin bereketinden nasiplenelim.

Ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisiyle aziz milletimizin Kurban Bayramı'nı en kalbî duygularımla tebrik ederim.

Muhabbetle...

 

Sedat IŞIK                    

Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.