İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEDAT IŞIK'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEDAT IŞIK'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler, Saygıdeğer Öğretmenler ve Tüm Eğitim Camiası,

Bugün, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının sonunu kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Beşiktaş'ta, öğrencilerimizin heyecanla beklediği tatil zamanı artık geldi. Bu yıl boyunca gösterdiğiniz başarıdan dolayı tüm öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum. Karne alacak olan değerli çocuklarımızın sevinci, bizler için de tarifsiz bir mutluluk kaynağıdır.

 

Tatil öncesi, öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize birkaç söz iletmek istiyorum:

 

Sevgili Öğrenciler,

Bir eğitim dönemini daha başarıyla tamamladık. Şimdi, dinlenmek ve yeni deneyimlerle dolup taşmak için tatilin keyfini çıkarma zamanı geldi. Ancak unutmayın ki, tatil sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda öğrenmek ve kişisel gelişim için bir fırsattır. Kendinizi dinlendirirken, aynı zamanda sevdiğiniz kitapları okumayı, hobilerinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirin!

 

Sevgili Anne-Babalar,

Çocuklarınızın karne sevincini ve başarısını sizinle paylaşıyoruz. Onların başarısı, sizin de başarınızdır. Tatil döneminde, çocuklarınızla daha fazla vakit geçirerek, birlikte keyifli anlar yaşayın. Onlara desteğinizi ve sevginizi her zaman hissettirin ve güvenlerini her zaman destekleyin.

 

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Sizler, çocuklarımızın hayatına dokunan, onları geleceğe hazırlayan değerli rehberleriz. Eğitim ve öğretim dönemi boyunca gösterdiğiniz fedakârlık ve özveri için sizlere teşekkür ederim. Şimdi ise dinlenme ve kendinizi yenileme zamanı geldi!

 

Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi diliyorum. Dinlenin, eğlenin ve gelecek döneme daha güçlü ve hazır bir şekilde başlayın. Unutmayın ki, her zaman yanınızdayız!

 

Sevgi ve saygılarımla...

 

 

Sedat IŞIK                    

Beşiktaş İlçe Millî Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.