İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özcan TÜRKOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özcan TÜRKOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

18 Şubat 2022 tarihi itibariyle Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Eğitim ve öğretimde her daim güçlü, coğrafik ve turistik güzellikleri ile de huzur veren güzide ilçemiz Beşiktaş'ta görev yapmanın heyecanını, mutluluğunu ve kıvancını yaşıyorum. Bizlerden önce ilçemize, ilçemizin kıymetli insanlarına, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize emeği geçen değerli eğitim neferlerine gönülden teşekkür ediyorum.

Şahsıma tevdi edilen bu kutsal görevin gururunu taşımakla birlikte bu görevin büyük bir sorumluluğu üstlenmek anlamına geldiğinin de farkındayım. Beşiktaş İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü camiasının kıymetli yol arkadaşları ile birlikte olmanın verdiği onur ve heyecanı içindeyim.  

Bakanlığımızın belirlediği eğitim politikalarını, bütün paydaşlarımızla beraber gönül ve elbirliğiyle üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde gerçekleştireceğiz. Sivil toplum ve katılımcılık ilkelerine bağlı kalarak; geleceğimizin teminatı ve hazinesi olan öğrencilerimizin, her şeyin en güzeli ve en iyisine layık olduğu bilinci ile hareket edeceğiz.  

Okuyan, araştıran, düşünen, bilim ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlere bağlı insani değerleri özümsemiş, kendine güvenen bireyler yetiştirmek hedefimizdir. Değerli ekibimizle birlikte bunu başarmak için büyük bir gayret ve inançla çalışacağız.  İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü çatısı altında görev yapan bütün yol arkadaşlarıma, saygıdeğer velilerimize, sevgili gençlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.      
       Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Kaymakamımız, Sayın Belediye Başkanımız, sivil toplum kuruluşlarımız, üniversitelerimiz, velilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımızla bilimin ışığında bir ekip ruhu içerisinde anlamlı, güzel işlere imza atacağımıza duyduğum inancı da dile getirmek istiyorum. 


        Saygılarımla.

 

Özcan Türkoğlu

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28, 0212 325 4943, 0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.