İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun 2021-2022 II. Dönemi Ara Tatil Mesajı..

Müdürümüz Sn. Özcan Türkoğlu'nun 2021-2022 II. Dönemi Ara Tatil Mesajı..

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının II. Dönemi ilk bölümünü 08 Nisan 2022 Cuma günü itibariyle tamamlamış bulunmaktayız.

Ülke geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin sağlıklı, huzurlu, çevresine duyarlı, çözüm odaklı, sorumluluk bilincine ve manevi değerlerine sahip bireyler olması için eğitim camiası olarak yoğun bir gayretin içerisinde olduk. 

Geride bıraktığımız II. Dönem birinci ara döneminde geleceğimize yön verecek çocuklarımızın yarınlara daha iyi ve sağlıklı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösteren değerli yöneticilerimize, kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimiz ile sevgili öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Öğrencilerimize dinlenirken bir yandan kendilerini keşfedebilecekleri güzel ve verimli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.

Geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımız için eğitimde tek yürek olarak okul ve kurumlarımızda yönetici, öğretmen ve personelimiz ile öğrencilerimize daha nitelikli ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaların başarılı sonuçlar vereceğine yürekten inanıyorum.

Bu düşünceler ışığında göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalardan dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir tatil geçirmeleri dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Özcan TÜRKOĞLU

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yıldız Mahallesi Çırağan Cad. No 30 34349 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28,0212 325 4943,0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.