İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize bir mesaj yayınlamıştır.
Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

    Ülke geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin  sağlıklı, huzurlu, çevresine duyarlı, çözüm odaklı, sorumluluk bilincine ve manevi değerlerine sahip bireyler olması için Bakanlığımızın açıklamış olduğu tedbirler ışığında gerekli önlemleri alarak, okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getirmiş bulunuyoruz. 

 

    Geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımız için eğitimde tek yürek olarak okul ve kurumlarımızda yönetici, öğretmen ve personelimiz ile öğrencilerimize daha nitelikli ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmaların ve hazırlıkların başarılı sonuçlar vereceğine yürekten inanıyorum. Ülkemizin teminatı sevgili yavrularımızın geleceğe hazırlanmasında en büyük emek hiç kuşkusuz değerli öğretmenlerimize aittir. Bu kutsî yolda sizlerle yürümekten duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha ifade etmek isteriz. Unutmayalım ki evlatlarımız için harcayacağınız çaba ve emek, geleceğe bırakacağımız en büyük miras olacaktır. Ayrıca, evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren kıymetli velilerimizin bizlere emanet ettiği sevgili yavrularımızı, en iyi şekilde yetiştirebilmenin gayreti içinde olacağımızı belirtmek isteriz.  

 

    Yeni eğitim öğretim yılında tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir eğitim  yılı geçirmeleri dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 2021-2022 eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

Nesrin Kakırman

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yıldız Mahallesi Çırağan Cad. No 30 34349 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28,0212 325 4943,0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.