İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın Veda Mesajı..

Müdürümüz Sn. Nesrin Kakırman'ın Veda Mesajı..

Veda Mesajı


2018 yılından itibaren büyük bir gayret, çaba ve onurla yürütmüş olduğum, çalıştığım süre boyunca da büyük bir tecrübe ve dost kazandığım Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmam nedeniyle ayrılıyorum.
Görev sürem boyunca temel amacımız Beşiktaş ilçesindeki tüm kurumlarımızın başta eğitim olmak üzere bilim, kültür, sanat, spor alanlarında kalite seviyesinin artırılması ve eğitim altyapısının tamamlanmasına yönelik girişimlerimiz esas olmuştur. Bu anlayış içerisinde oluşturulan güçlü bir ekip ruhu ve yapılan proje ve çalışmalarla öğrencilerimiz eğitim, bilim, sosyal - kültürel ve sportif alanda birçok başarı elde etmiştir. Birçok üniversite ve sivil toplum kuruluşlarıyla yakından çalışarak eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak, olabildiğince onlara çalışmalarında destek olmak ve gerekli rehberliği sağlamayı amaç edindik.
Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü görevini sürdürmüş olduğum 4 yıl boyunca desteklerinden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize çalışmalarımızda yol gösteren güven ve destek veren Sayın Kaymakamımız Sayın Önder Bakan'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı'ya, Belediye Başkanımız Sayın Rıza Akpolat'a, mahalle muhtarlarımıza, değerli şube müdürlerimize, okul yöneticilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza, velilerimize ve tüm paydaş kurumlarımıza, üniversitelerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve özellikle tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle.


Nesrin KAKIRMAN
Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Nisbetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Cad. Okul Sok. No4 Ulus Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 28,0212 325 4943,0212 325 4986

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.