İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. ÖNDER ARPACI´NIN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. ÖNDER ARPACI´NIN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının birinci dönemini tamamlamış olduğumuz bugünde, eğitim öğretim sürecinin önemli bir parçası olan yarıyıl tatilinin tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,


Bir dönemlik çalışmanın sonunda; size verilen emeğin değerini bilerek çalıştınız, koştunuz, mücadele ettiniz, sonuçta başarılı olarak tatili hak ettiniz. Tatilin; dinlenmek, eğlenmek kadar eksikleri, aksayan yönleri bir kez daha gözden geçirerek geleceğe yeni bir enerji ile başlamanın planlamasını yapacağınıza inanıyorum. 

 

Sizler bu ülkenin geleceği, yarınlarısınız. Sizlerin başarısı, ülkemiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır.

 

Sevgili evlatlarımız, başarılarınızın artarak devamını diliyor; sizlerle gurur duyduğumuzu ve her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,


Öğretmenlik mesleğinin hem zihin hem de gönül işi olduğunun bilincinde olarak göstermiş olduğunuz gayret ve özveriyle ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktasınız.

 

Evlatlarımızı yetiştirmek ve ülkemizi çağın ilerisine taşımak için çıktığımız bu yolda tüm azmimiz ve gayretimizle birlikte, omuz omuza yürüyeceğiz.

 

 Sizlerin varlığı bizim en büyük güç kaynağımızdır. Eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için gösterdiğiniz tüm gayretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. 

 

Değerli Velilerimiz,


Her birini ayrı bir değer olarak gördüğümüz çocuklarımızın karne heyecanına ortak olduğumuz bugünde evlatlarını çağın ihtiyaçlarına cevap verebilen, donanımlı, milli ve manevi değerlerine sahip, sağlam ve güçlü bireyler olarak yetiştirmek adına gösterdiğiniz çabalardan dolayı da siz değerli velilerimizi de kutluyorum.

 

Tatil döneminde evlatlarınızla daha çok vakit geçirmeniz daha güzel yarınlar adına önemli olduğunu biliyorsunuz. Tatil döneminde; çocuklarımızın dinlenmelerine, eğlenmelerine, aile büyükleri ve akrabaları ile zaman geçirmelerine, sanatsal faaliyetlere katılımlarına, kitap okumalarına imkân sağlayarak, sağlıklı ve mutlu gelişimlerine, katkıda bulunacağımızı unutmayalım. 

 

Bu duygu ve düşünceyle değerli öğretmenlerimize, memleketimizin gülleri, yıldızları öğrencilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ediyor; iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

 

Dr. Önder ARPACI

Beşiktaş Milli Eğitim Müdürü

Yıldız Mahallesi Çırağan Cad. No 30 34349 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 43

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.