İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nesrin KAKIRMAN´ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nesrin KAKIRMAN´ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

        2019-2020 Eğitim Öğretim yılının tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

        Sevgili Öğrencilerimiz,

        Sizler bu ülkenin geleceği, yarınlarısınız. Sizlerin başarısı, ülkemiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Sevgili evlatlarımız, sizlere başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyor ve sizlerin her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum. 

 

        Kıymetli Meslektaşlarım,

        Öğretmenlik mesleğinin hem zihin hem de gönül işi olduğunun bilincinde olarak yeni eğitim öğretim yılında göstereceğiniz gayret ve özveriyle ülkemizin gelişimine çok önemli katkı sağlayacaksınız.  Evlatlarımızı yetiştirmek ve ülkemizi çağın ilerisine taşımak için çıktığımız bu yolda tüm azmimiz ve gayretimizle birlikte, omuz omuza yürüyeceğiz.  Sizlerin varlığı bizim en büyük güç kaynağımızdır. Eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için göstereceğiniz tüm gayretiniz için sizlere şimdiden teşekkür ediyorum. 

 

        Değerli Velilerimiz,

        Her birini ayrı bir değer olarak gördüğümüz çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak olduğumuz bugünlerde evlatlarını çağın ihtiyaçlarına cevap verebilen, donanımlı, milli ve manevi değerlerine sahip, sağlam ve güçlü bireyler olarak yetiştirmek adına gösterdiğiniz çabalardan dolayı da siz değerli velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

 

        Bu duygu ve düşünceyle değerli öğretmenlerimize, memleketimizin gülleri, yıldızları öğrencilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ediyor; iyi bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

 

 

Nesrin KAKIRMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yıldız Mahallesi Çırağan Cad. No 30 34349 Beşiktaş/İSTANBUL - 0212 325 49 43

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.