Etkinlikler Veri Tabanı Sistemi

 • KÜÇÜK RESSAMLARIN BÜYÜK BAŞARISI

  KÜÇÜK RESSAMLARIN BÜYÜK BAŞARISI

  İstek Özel Atanur Oğuz İlkokulu 1/B sınıfı öğrencilerimizden Ece KAPKIN Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Trafik" konulu resim yarışmasında Beşiktaş ilçe 1.si olmuştur. Ayrıca İstanbul Lale Vakfı nın düzenlemiş olduğu "Laleyi Yazıp Çiziyoruz" konulu resim yarışmasında 1/A sınıfı öğrencilerimizden Dilem ÇEVİK Beşiktaş ilçe 1.si ,yine aynı resim yarışmasında 1/A sınıfı öğrencilerimizden Pelin DEMİRTEN ise Beşiktaş ilçe 2.si olmuştur.

 • Beşiktaş İlçesi Naat Okuma Yarışmasının 2.si öğrencimiz Salih BOYRAZ oldu.

  Beşiktaş İlçesi Naat Okuma Yarışmasının 2.si öğrencimiz Salih BOYRAZ oldu.

  12. sınıf öğrencimiz Salih BOYRAZ İlçemiz bünyesinde gerçekleştirilen 18 Okulun katıldığı "Naat Okuma" yarışmasında 2. oldu.

 • Beşiktaş İlçesi Okullar Arası Çanakkale Zaferi Masa Tenisi Turnuvası

  Beşiktaş İlçesi Okullar Arası Çanakkale Zaferi Masa Tenisi Turnuvası

  18.03.2015 tarihinde Beşiktaş Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü nün düzenlediği,okulumuzun ev sahipliği yaptığı Beşiktaş İlçesi Okullar Arası Çanakkale Zaferi Masa Tenisi Turnuvası nda ilk gün Küçükler kategorisinde maçlar gerçekleşti.Küçük erkek takımımız turnuva şampiyonu oldu.Masa Tenisi müsabakalarının 2.gününde Yıldızlar kategorisinde erkek takımımız ilçe 3.sü oldu. Ayrıca ferdi yarışmada 7.sınıf öğrencimiz Yiğit MEMCEROKTAY ilçe 2.si olmuştur.

 • IPC Uluslararası Paralimpik Yüzme Yarışları Şampiyonu

  IPC Uluslararası Paralimpik Yüzme Yarışları Şampiyonu

  28 Mart 2015 tarihinde Yunanistan ın Naoussa kentinde düzenlenen IPC ULUSLARARASI PARALİMPİK YÜZME YARIŞLARINDA 7.sınıf öğrencimiz Nil Şahin 50m. serbest stilde 43.67 dereceyle birincilik , 100 m. kurbağalama stilde 2.33.38 derece ile ikincilik derecelerini elde etti.

 • İDO nun daveti ile eğitim amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdik

  İDO nun daveti ile eğitim amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdik

  Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizi davet ederek eğitim veren, ağırlayan İDO nun eğitim departmanında görev yapan yönetici ve personeline teşekkür ederiz..

 • İDO nun daveti ile öğrencilerimizle birlikte eğitim amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdik.

  İDO nun daveti ile öğrencilerimizle birlikte eğitim amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdik.

  Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizi davet ederek eğitim veren, ağırlayan İDO nun eğitim departmanında görev yapan yönetici ve personeline teşekkür ederiz.

 • Savunuyorum isimli münazara yarışması

  Savunuyorum isimli münazara yarışması

  Yeşilay ve TRT Okul işbirliğiyle hazırlanan, televizyon çekimleri Çapa Fen Lisesi nde gerçekleştirilen, "Savunuyorum" adlı münazara yarışma programında öğrencilerimiz, rakipleri Eyüp Anadolu Lisesi ni yenerek büyük bir başarıya imza attılar.Öğrencilerimizi ve üzerlerinde emeği olan öğretmenlerini tebrik ederiz.

 • İSTİKLAL MARŞINI EZBERE OKUMA YARIŞMASI

  İSTİKLAL MARŞINI EZBERE OKUMA YARIŞMASI

 • İSTANBUL OKULLAR ARASI YILDIZLAR ESKRİM İL ŞAMPİYONASI

  İSTANBUL OKULLAR ARASI YILDIZLAR ESKRİM İL ŞAMPİYONASI

 • "BİZ DE VARIZ"

  "BİZ DE VARIZ"

  Değerler Eğitimi kapsamında farklı çevreden kişilerle iletişim kurmak , "SADECE FARKLIYIZ" sloganıyla yola çıkan "BİZ DE VARIZ" diyen insanlarla tanışmak, onları anlamak ve çevremize anlatabilmek için 27 Şubat 2015 Cuma günü "Down Cafe" deydik.

 • Oryantiring İl Şampiyonası ( İSTEK Atanur Oğuz Okulları)

  Oryantiring İl Şampiyonası ( İSTEK Atanur Oğuz Okulları)

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okullar arası Oryantiring Şampiyonası 14 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünde gerçekleşti. Bu şampiyonada İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi Erkek takımı il ikincisi oldu. 9.sınıf öğrencisi Berin Nur SAATÇİ ise bayanlar ferdi kategoride İstanbul Şampiyonu olarak 19 Şubatta Eskişehir de yapılacak Türkiye Şampiyonası grup birinciliğine katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.

 • Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonu

  Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonu

  İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Batu ANGÜN Türkiye Satranç federasyonu tarafından 24-30 Ocak 2015 tarihinde Antalya da düzenlenen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası nda Türkiye şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi bu büyük başarısından dolayı kutlarız.

 • Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası

  Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası

  İstek Atanur Oğuz Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Nil ŞAHİN 27-28 Aralık 2014 tarihlerinde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Mersin de düzenlenen Yüzme Şampiyonası nda 50 metre serbest, 100 metre serbest, 100 metre sırt, 100 metre kurbağalama dallarında birincilik almıştır. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 • İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminer.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminer.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen kişisel güvenlik ve zararlı maddeler konulu seminer okulumuzun Barbaros Hayrettin Paşa salonunda gerçekleştirildi.

 • Beşiktaş İlçesi Okul Müdürleri Toplantısı

  Beşiktaş İlçesi Okul Müdürleri Toplantısı

  İlçemiz Besiktaş Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder ARPACI başkanlığında 01.10.2014 tarihinde saat 14.00´da okulumuz toplantı salonunda resmi okul ve kurum müdürleriyle 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı sene başı toplantısı yapılmıştır.

 • 27. AEHT (Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliği) Yıllık Konferans ve Yarışmaları

  27. AEHT (Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliği) Yıllık Konferans ve Yarışmaları

  Toplantıya okulumuzdan görevli olarak Okul Müdürü Cevdet TAMER, Müdür Başyardımcısı İhsan KATIRCI, İngilizce Öğretmeni ve Proje Koordinatörü Serpil ARDA ve öğrencilerin mesleki olarak yetiştirilmesinden sorumlu Meslek Dersleri Öğretmeni Nejdat EKİNCİ ile yarışmacı olarak Restoran Servisi dalında Emrecan TUVAN, Mutfak (Dekatlon) dalında Arif Yüksel PEKMEZOĞLU ve Önbüro dalında Asena Su ÖZDOĞAN katılmışlardır. Kurumumuz temsilcileri ayrıca AEHT yönetim kurulu toplantısı ile genel kurula katılmışlardır. Öğrencilerimiz yarışmalarda ülkemizi mükemmel bir şekilde temsil etmiş, öğrencimiz Emrecan TUVAN Restoran Servisi dalında "altın" ve öğrencimiz Arif Yüksel PEKMEZOĞLU Mutfak (Dekatlon) dalında "gümüş" madalyalar kazanarak ülkemizi gururlandırmışlardır.

 • İngilizce Tiyatro Gösterisi

  İngilizce Tiyatro Gösterisi

  Öğrencilerimiz Shakespeare in "Romeo ve Julet" ile "Bir yaz gecesi rüyası" adlı oyunlarını İngilizce olarak sergilediler.

 • "Çocuk Gözüyle Trafik" Yarışması

  "Çocuk Gözüyle Trafik" Yarışması

  Okulumuz 4-B Sınıfı Öğrencisi Birsev İlkim ÖZATA İl Birincisi oldu.

 • Güzel Sanatlar Prensi

  Güzel Sanatlar Prensi

  İlçemiz ile kardeş şehir olan Almanya Erlangen arasında gerçekleştirilen kültürel faaliyetler kapsamında üç ayrı dilde hazırlanan masal kitabı yayımlandı.

 • Biodiversity Education and Awareness to Grow a Living Environment) Project - Biyoçeşitlilik Eğitimi ve Yaşayan Bir Çevrenin Farkındalığı Projesi

  Biodiversity Education and Awareness to Grow a Living Environment) Project - Biyoçeşitlilik Eğitimi ve Yaşayan Bir Çevrenin Farkındalığı Projesi

  BEAGLE Okulumuz Matematik öğretmeni Arzu ÇALIK SEYDİM in rehberliğinde yürütülmektedir.

 • Young Masters Programme on Sustainable Development (YMP)

  Young Masters Programme on Sustainable Development (YMP)

  Okulumuzda Matematik öğretmenimiz Arzu ÇALIK SEYDİM rehberliğinde Young Masters Programme on Sustainable Development (YMP) - www.goymp.org - Web tabanlı eğitim ve öğrenme ağı projesi yürütülmektedir.

 • KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER

  KÜÇÜK HAYALLER BÜYÜK PROJELER

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TTMK Derneği/BESAM ve Daruşşafaka Eğitim Kurumları işbirliğinde hazırlanan "Küçük Hayaller Büyük Projeler" (Hayallerden Patente Teknoloji Yolculuğu)kapsamında okulumuz öğrencilerinden Berkan HALİT tarafından oluşturulan "Uçurtmam kaybolmasın, çocuklar üzülmesin" isimli proje sergilenmeye layık görülmüştür.

 • "Sağlıklı Nesil-Sağlıklı Gelecek"konulu resim yarışması.

  "Sağlıklı Nesil-Sağlıklı Gelecek"konulu resim yarışması.

  İl milli Eğitim Müdürlüğü nün düzenlediği "Sağlıklı Nesil-Sağlıklı Gelecek" konulu resim yarışmasında okulumuzu temsil eden Sude Lal KARATAŞ İlçe 1.si olmuştur. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

 • "Atatürk 10 Kasım" konulu resim yarışması

  "Atatürk 10 Kasım" konulu resim yarışması

  Burak Reis İlkokulu 3/B sınıfı öğrencilerinden Sude Lal KARATAŞ "Atatürk 10 Kasım" konulu resim yarışmasında İl 3.sü olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 • Yüzme Dalında İstanbul 1.liği ile gelen 2 altın madalya

  Yüzme Dalında İstanbul 1.liği ile gelen 2 altın madalya

  31.05.2014 Cumartesi günü, M.E.K.Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan, Marmara Eğitim Kurumları 9-10 yaş Yüzme Şenliklerinde, 4/A sınıfı öğrencimiz Doruk Ziya Aydar, 10yaş 50m Serbest Erkekler (33:96 sn)ve 10 yaş 50m Kurbağalama Erkekler (47:11 sn) dallarında İstanbul okulumuz adına yarışıp birinci olarak okulumuza 2 altın madalya kazandırmıştır.

 • ERASMUS (LEONARDO) PROJESİ

  ERASMUS (LEONARDO) PROJESİ

  20-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında, AB projeleri kapsamında karşılıklı öğrenci değişimleri yaptığımız CHASE Network (Avrupa Otel ve Restoran Okulları Ağı) ortaklarımızdan "Lycee d Hoteliere et de Tourisme de St Quentin en Yvelines-Paris" e bir ziyaret gerçekleştirdik.

 • Küçük Hayaller Büyük Projeler

  Küçük Hayaller Büyük Projeler

  Öğrencimiz Zeynep Canbaz Katlı Ocak Üstü Projesi ile İstanbul derecesi elde etti.

 • TUBİTAK 45. Ortaöğretim Ögrencileri Arastırma Projeleri Yarısması

  TUBİTAK 45. Ortaöğretim Ögrencileri Arastırma Projeleri Yarısması

  11-E Sınıfından Öğrencimiz Uğur ÖZDEMİR TUBİTAK 45. Ortaöğretim Ögrencileri Arastırma Projeleri Yarısmasında Bilgisayar dalında İstanbul-Avrupa Bölge 3. lüğü derecesi almıştır.

 • ERASMUS (LEONARDO) PROJESİ

  ERASMUS (LEONARDO) PROJESİ

  Okul Müdürü Aydın ÇELİKTAŞ, Okul Müdür Baş Yardımcısı İhsan KATIRCI (Projelerden Sorumlu), İngilizce Öğretmeni Serpil ARDA (Proje Koordinatörü) 20-24 Mayıs 2014 tarihinde Fransa nın Paris kentinde bulunan Fransa Lycee D Hotellerie Et De Tourisme De St Quentin Enyvelines Okuluna proje kapsamında toplantı yapılmıştır.

 • PISA Sınavı

  PISA Sınavı

  Öğrencilerimiz uluslararası Pısa sınavında ülkemizi temsil ettiler.

 • Monopalet Türkiye Şampiyonası

  Monopalet Türkiye Şampiyonası

  Öğrencimiz 11/B sınıfından Beste Tuğçem AKGÜN 26-29 Mart Monopalet Türkiye Şampiyonasında 2 ayrı dalda Türkiye rekoru kırdı

 • Monopalet Milli Takım Seçmeleri

  Monopalet Milli Takım Seçmeleri

  Öğrencimiz 11/B sınıfı öğrencisi Beste Tuğçem AKGÜN İstanbul da yapılan Monopalet Milli Takım seçmelerinde Türkiye rekoru kırdı.

 • Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası

  Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası

 • Dost ve Kardeş Kazakistan´dan Misafirlerimiz...

  Dost ve Kardeş Kazakistan´dan Misafirlerimiz...

  Dost ve Kardeş Kazakistan´dan Misafirlerimiz...

 • Kazakistan Ziyareti...

  Kazakistan Ziyareti...

  Kazakistan Ziyareti...

 • AEHT Yıllık Konferans ve Yarışmaları

  AEHT Yıllık Konferans ve Yarışmaları

  Kurucu üyesi ve ülke temsilcisi olduğumuz Avrupa Otelcilik Okulları Birliği nin 26. Olağan Konferans ve Yarışmaları bu yıl 10-15 Kasım 2013 tarihleri arasında, birliğin 25. kuruluş yılı olması sebebiyle, Costa Mediterranea Cruise Gemisi nde Akdeniz de yapılmıştır. Gemi, Savona- İtalya dan hareket ederek, Barselona ve Palma de Mallorca (İspanya) ile Ajax ve Marsilya (Fransa) da duraklamış, en son Savona-İtalya da geziyi bitirmiştir. Konferans ve yarışmalara üye okullardan 737 kişi katılmıştır.

 • GSM Marmara Bölgesi Basketbol Şampiyonası

  GSM Marmara Bölgesi Basketbol Şampiyonası

  Yıldız Erkekler Basketbol Takımımız Marmara Bölgesi Basketbol Ligi ne kaldı.

 • Uluslararası Küçükler Eskrim Şampiyonası

  Uluslararası Küçükler Eskrim Şampiyonası

  Öğrencimiz Mustafa YAKA Türkiye Eskrim Federasyonu nun Antalya da düzenlediği Uluslararası Küçükler Eskrim Turnuvası nda küçükler eskrim müsabakalarında Uluslararası 3. lük elde etti.

 • Türkiye Winsurf Techno 293 U 13 Bayanlar Türkiye Şampiyonası

  Türkiye Winsurf Techno 293 U 13 Bayanlar Türkiye Şampiyonası

  Öğrencimiz Laçin FELEK Türkiye Winsurf Techno 293 U13 Bayanlar Türkiye Şampiyonasında "yelken sporunda" Türkiye Bayanlar U13 Şampiyonu olmuştur.

 • Türkiye Küçükler Yüzme Şampiyonası

  Türkiye Küçükler Yüzme Şampiyonası

  Öğrencimiz Mehmet Kaan ÖZÇELİK "Türkiye Küçükler Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonu" olmuştur.

 • Destınatıon Imagınatıon Takımı Yine Bu Yılda Türkiye 2.si

  Destınatıon Imagınatıon Takımı Yine Bu Yılda Türkiye 2.si

 • Leonardo da Vinci Projesi

  Leonardo da Vinci Projesi

  Çocuk Gelişimi ve eğitimi alanı öğrencileri istihdam odaklı montessorı eğitimi konulu proje kabul görmüş olup 04-24 Mayıs 2014 Tarihlerinde Hollanda ya gidilecektir.Proje 3 ortak okul ile yapılmıştır.

Etkinlikler Sistemi V2.0